Vastlatrall Puka koolis 14. veebruar Puka Kool

13. veebruaril tähistas kogu koolipere vastlapäeva.

1.-4. klass kogunes peale esimest tundi kooli lähedal olevale mäele. Iga laps sai pika, pika liu lasta. Seejärel olid täpsusviske võistlused õpetaja Ene juhendamisel. Polnudki nii kerge palli enda ees olevasse kasti visata.

Järgnevalt suundusime tagasi kooli poole. Koolimaja taga ootas meid väga vahva nn seikluspark, kuhu õpetaja Kai oli väga erinevaid tegevusi välja mõelnud. Lastele pakkus elevust kelgul istudes lõpp-punkti tõmbamine köie abil. Sai joosta, palli visata ja puuketastega pudelite pihta täpsust visata. Kõige lõpetuseks ootas meid sööklas traditsiooniline maitsev hernesupp ja väga mõnus vastlakukkel.