Meie koolist

Tööpakkumised

PUKA KOOL võtab tööle täiskohaga klassiõpetaja ja saksa keele õpetaja.

PUKA KOOL võtab tööle täiskohaga klassiõpetaja

Kandideerimiseks palume saata avaldus koos CV ja haridust tõendavate dokumentide koopiatega aadressile kool@puka.edu.ee hiljemalt 28. juuniks 2024.

Täiendav info telefonil 5018803,
Tanel Meiel – direktor.
Kooli 3, Puka, Otepää vald, Valgamaa

Puka Kool, Pühajärve Põhikool ja Keeni Põhikool ootavad oma kollektiivi saksa keele õpetajat.

Juhul, kui oled aktiivne ja soovid panustada kolme Otepää valla põhikooli võõrkeelte õpetamisse, on see kuulutus Sinule.

Tööle asumise aeg august 2024, ülesandeks on saksa keele õpetamine B vöörkeelena.

Kolmes Otepää valla põhikoolis alustatakse B- vöörkeele andmist 2024/ 25 õppeaastast. Koormuseks kolme kooli peale kokku 1,0 ametikohta.

Avaldus, CV ja haridustõendavad dokumendid esitada 07.07.2024 digitaalselt tanel.meiel@otepaa.ee

Täiendav info:

Tanel Meiel - Direktor