Meie koolist

Tunnustused

Puka Kool tunnustab ja tänab oma tublisid õpilasi ja õpetajaid olümpiaadidel, konkurssidel ja võistlustel osalemise eest.

2021/2022 õa

28. septembril toimusid Valgamaa koolinoorte murdmaajooksu meistrivõistlused. Meie kooli esindus saavutas väga tublid tulemused:

• U12 poisid 500m jooks

Rauno Prii I koht

Rainer Prii II koht

• U14 1000m jooks

Gerdo Pärn 8. koht

• U16 1000m jooks

Jasper Petter 6.koht

• U11 tüdrukud 500m jooks

Katre Kadaja II koht

Keiti-Kerle Petter 8.koht

• U13 tüdrukud 500m jooks

Sigrid Kattel II koht

Kelli Hensen 5.koht

• U16 tüdrukud 1000m jooks

Keiri Rebane I koht

2020/2021 õa

02. juunil toimusid Valga Keskstaadionil Valgamaa koolinoorte meistrivõistlused kergejõustikus. Meie kooli esindus saavutas väga tublid tulemused:

• U10 tüdrukud

Katre Kadaja

60 m jooks     I koht

300 m jooks   I koht

kaugushüpe   I koht

• U14 tüdrukud

Elisabet Härm

100 m jooks 8. koht

kaugushüpe 11. koht

odavise (400 g) 4. koht

Täname treener Heikki Kadajat

26. jaanuaril toimus veebipõhine emakeele viktoriin. Meie kool oli esindatud nooremas vanuseastmes (7.-8. klass).

Elin Hainsalu saavutas ülekaalukalt  I koha

Täname õpetaja Tiiu Venskit

2019/2020 õa

5. märtsil toimus Puka Koolis Otepää valla koolide mälumäng. Meie kooli esindasid Sten Linde, Elin Hainsalu, German Ponder, Karl Kattel ja Rasmus Prii.

Meie kooli võistkond saavutas II koha.

Täname arendus- ja huvijuhti Liidia Saarmanni

6. märtsil toimus Otepää Gümnaasiumis 4.-6. klasside matemaatikaolümpiaadi piirkondlik voor. Meie kooli tublid esindajad:

• 4. klass: Oskar Mattias Koort, Andreas Jerjomin, Elina Puiestee
  • 6. klass: Elin Hainsalu  III koht

Täname õpetaja Riina Lõhmust ja Kadri Veiderit

8. veebruaril toimus Tõrva Gümnaasiumis ajaloo olümpiaadi piirkonnavoor. Meie kooli esindasid:

• Elin Hainsalu 6.-7. koht
  • German Ponder 11. koht

Täname õpetaja Tanel Kiislarit

7. veebruaril toimus Valgas RIMI jalgpalli osavusfestival. Osales meie kooli 1.-3. klassi võistkond koosseisus Joosep Possul, Johannes Teorein, Kevin Ivask, Angelika Kahro, Heleri Ojasalu, Kelli Hensen, Rainer Prii, Steven Arak.

Võistlusaladeks oli palli vedamine, löögiharjutused ja kombineeritud harjutused. Meie võistkond saavutas tubli 5. koha.

Täname õpetaja Kai Kadajat

6. veebruaril toimusid Puka Kooli saalis Valgamaa koolinoorte meistrivõistlused korvpallis kuni 9. klassi poistele. Meie kooli esindas võistkond koosseisus: Karl Kattel, Sander Šulgin, Jaako Possul, Rasmus Prii, Kalev Markus Koort ja Rasmus Linde.

Võistkond saavutas tubli IV koha.

Täname õpetaja Ene Aigrot ja Kai Kadajat

30. jaanuaril toimus Keeni Põhikoolis matemaatikavõistluse NUPUTA maakondlik voor.

• 5.-6. klassi võistkond koosseisus: Liisbeth Teder, Kirsika Taur, Hegert Härm ja Elin Hainsalu saavutas II koha
  • 7. klassi võistkond koosseisus German Ponder, Kristjan Sarv ja Stenver Vahi saavutas 6. koha

Täname õpetaja Kadri Veiderit

26. novembril toimus Valga Keskraamatukogu korraldatud veebipõhine kodanikupäeva viktoriin. Meie kooli võistkond koosseisus:

Rasmus Linde, Siiri Pikker ja Romi Teorein saavutas II koha

Täname õpetaja Tanel Kiislarit

27. septembril toimusid Tõrva Gümnaasiumi pargis Valgamaa koolinoorte individuaal-võistkondlikud karikavõistlused. Meie kooli esindajad saavutasid häid tulemusi:

• Tüdrukute U11 klassi 500 m jooksus

Elin Hainsalu saavutas ülekaalukalt  I koha

Täname õpetaja Tiiu Venskit

2019/2020 õa

Meie kooli võistkond saavutas II koha.

Täname arendus- ja huvijuhti Liidia Saarmanni

• 4. klass: Oskar Mattias Koort, Andreas Jerjomin, Elina Puiestee
  • 6. klass: Elin Hainsalu  III koht

Täname õpetaja Riina Lõhmust ja Kadri Veiderit

• Elin Hainsalu 6.-7. koht
  • German Ponder 11. koht

Täname õpetaja Kai Kadajat

Võistkond saavutas tubli IV koha.

Täname õpetaja Ene Aigrot ja Kai Kadajat

Täname õpetaja Kadri Veiderit