Meie koolist

Tunnustused

Puka Kool tunnustab ja tänab oma tublisid õpilasi ja õpetajaid olümpiaadidel, konkurssidel ja võistlustel osalemise eest.

8. veebruaril toimus Tõrva Gümnaasiumis ajaloo olümpiaadi piirkonnavoor. Meie kooli esindasid:

• Elin Hainsalu 6.-7. koht
  • German Ponder 11. koht

Täname õpetaja Tanel Kiislarit

7. veebruaril toimus Valgas RIMI jalgpalli osavusfestival. Osales meie kooli 1.-3. klassi võistkond koosseisus Joosep Possul, Johannes Teorein, Kevin Ivask, Angelika Kahro, Heleri Ojasalu, Kelli Hensen, Rainer Prii, Steven Arak.

Võistlusaladeks oli palli vedamine, löögiharjutused ja kombineeritud harjutused. Meie võistkond saavutas tubli 5. koha.

Täname õpetaja Kai Kadajat

6. veebruaril toimusid Puka Kooli saalis Valgamaa koolinoorte meistrivõistlused korvpallis kuni 9. klassi poistele. Meie kooli esindas võistkond koosseisus: Karl Kattel, Sander Šulgin, Jaako Possul, Rasmus Prii, Kalev Markus Koort ja Rasmus Linde.

Võistkond saavutas tubli IV koha.

Täname õpetaja Ene Aigrot ja Kai Kadajat

30. jaanuaril toimus Keeni Põhikoolis matemaatikavõistluse NUPUTA maakondlik voor.

• 5.-6. klassi võistkond koosseisus: Liisbeth Teder, Kirsika Taur, Hegert Härm ja Elin Hainsalu saavutas II koha
  • 7. klassi võistkond koosseisus German Ponder, Kristjan Sarv ja Stenver Vahi saavutas 6. koha

Täname õpetaja Kadri Veiderit

26. novembril toimus Valga Keskraamatukogu korraldatud veebipõhine kodanikupäeva viktoriin. Meie kooli võistkond koosseisus:

Rasmus Linde, Siiri Pikker ja Romi Teorein saavutas II koha

Täname õpetaja Tanel Kiislarit

27. septembril toimusid Tõrva Gümnaasiumi pargis Valgamaa koolinoorte individuaal-võistkondlikud karikavõistlused. Meie kooli esindajad saavutasid häid tulemusi:

• Tüdrukute U11 klassi 500 m jooksus

- Sigrid Kattel III koht

- Elisabet Härm 10. koht

• Tüdrukute U13 klassi 500 m jooksus

- Elin Hainsalu II koht

Täname õpetaja Kai Kadajat ja treener Heikki Kadajat

• Elin Hainsalu 6.-7. koht
  • German Ponder 11. koht

Täname õpetaja Kai Kadajat

Võistkond saavutas tubli IV koha.

Täname õpetaja Ene Aigrot ja Kai Kadajat

Täname õpetaja Kadri Veiderit