Eesti Vabariigi aastapäeva aktus 09. märts Puka Kool

23. veebruaril tähistati Puka Koolis Eesti Vabariigi 104. sünnipäeva piduliku aktusega.

Mudilaskoor laulis "Kodulaulu" ja "Me lähme rukist lõikama". Lastekoori esituses olid laulud "Ta lendab mesipuu poole" ja "Tõeline jõud". Solistide esituses kõlasid veel  "Päike", "Naer" ja "Parim päev". Laulude vahel olid ka vastavasisulised tekstid.

Koolis toimus ka mälumäng "30 aastat taasiseseisvunud Eestit", kus selgitati välja iga klassi parim õpilane.

Puka Koolis oli üleval Vabamu näitus „Taasiseseisvunud Eesti: 30 aastat vabadust ja vastutust“. Rändnäitus jutustas lugusid meie riigist ning demokraatiast ja näitas, mida vabadus on meie jaoks tähendanud ning milliseid arenguid endaga kaasa toonud.  Nüüd on meie teha see, et pea 31 aastat kestnud Eesti iseseisvus jääks püsima. Peame huvi tundma poliitika ja demokraatia vastu ning panustama riigi säilimisse nii, nagu tegid seda meie vanemad ja vanavanemad.