Fotovõistlus "Mina ja minu pere" koolivaheajaks 20. detsember Puka Kool

Fotovõistlus kestab 20.12.2021 - 14.01.2022.
Konkurss on mõeldud kõikidele 1.-12. klassi õpilastele.
Väga palju toredaid auhindu!

Sa võid konkursile esitada kuni 5 korraliku kvaliteediga fotot, mis tuleb hiljemalt 14. jaanuariks 2022 (kaasa arvatud) üles laadida Eesti Rahva Muuseumi pildisaatjate veebikeskkonda pildiait.erm.ee. Samalt veebilehelt leiad ka võistluse reeglid ja juhendeid hea foto tegemiseks ning lisaks ka nõuandeid, kuidas piltidega internetis mõistlikult toimetada.

Missuguseid auhindu võib võita? Fotokonkursi “Mina ja mu pere” auhinnad on:

• Fotokaamera Canon PowerShot Zoom - parima looduskeskkonnas tehtud pildi eest. Auhinna paneb välja Overall Eesti AS.
  • Jalgrattad kogu perele – parima aktiivse puhkehetke jäädvustuse eest pere seltsis. Auhinna paneb välja Sportland Eesti. Auhind sisaldab jalgratast igale pereliikmele linna-, maastiku- või lasterataste valikust, ühe jalgratta jaehind kuni 499€.
  • nutitelefon iPhone SE 64 GB (värv võitja valikul) parimale fotojäädvustusele tehnika kui abivahendi kasutamisest pere omavahelises suhtlemises kooli-, töö- või pereelu ühitamisel. Auhinna paneb välja iDeal.
  • 20 x 100 eurot, mille eest ostab võrdsete võimaluste voliniku kantselei 20 võidufoto kasutamise õiguse hariduseteemalistes üllitistes.
  • 10 x 100 eurot kõige paremate piltide eest, millel on kujutatud (kas oma tegemistes või koos pere või pereliikmega) isa, MTÜ Lasterikkad Isad poolt.
  • Aknalaualamp ja võidupildiga lambivari parima meeleoluga pildi eest Overall Eesti AS poolt.
  • Privaatseanss Apollo kinos nii võitjale kui ka kõikidele tema klassikaaslastele vaatamaks nende endi poolt valitud filmi - foto eest, mis väärtustab koos tegutsemist. Auhinna paneb välja Apollo Kino.
  • Eesti suurima fotograafia-alase online õpikeskkonna www.fotokursus.ee 26 kursuse kogupakett väärtuses 299€ võidutöö autorile ja kõikidele tema klassikaaslastele ning õpetajale parima dokumentaal-grupifoto eest, millel on vähemasti kolm inimest.
  • Delfi Kogupaketi aasta digitellimus Ekspress Meedia lugejate lemmikpildi autorile koos kõikide oma klassikaaslaste ja klassijuhatajaga. Delfi Kogupaketti kuuluvad Delfi, Eesti Päevaleht, LP, Eesti Ekspress, Maaleht, Kroonika, RusDelfi, Oma Maitse, Maakodu, Eesti Naine, Anne ja stiil, Pere ja kodu, TervisPluss.
  • 5 tasuta aastast perepääset Eesti Rahva Muuseumisse koos fotoraamatuga „Rahvas – see tähendab inimesi“. kõige vahvamate olustikufotode eest.
  • 40 raamat-märkmikku “Kogumispäevik” Swedbanki poolt  Eripreemiad panevad välja ka Kultuuriministeerium, Sotsiaalministeerium ja Haridus- ja Teadusministeerium.
  • Aktiivsematele koolidele jäätiseauhind Balbiinolt!

Lisaks loositakse kõikide osalejate vahel välja:

• 5 perepääset Sportland Kõrvemaa Neliküritusele (sisaldab kõigile pereliikmetele osalust, vajadusel varustuse renti ning üritusele eelnevalt ööl majutust Sportland Matka- ja Suusakeskuses) Sportland Eesti poolt.
  • 5 perepääset Elva Seiklusparki 2022. aasta hooajal (pakett sisaldab seikluspargi külastust, varustuse renti, juhendamist ja jooki) Verevi motelli poolt.
  • 5x2 tasuta kinokinkepiletit Apollo Kino poolt.

Missuguseid auhindu võib võita? Fotokonkursi “Mina ja mu pere” auhinnad on:

• Aktiivsematele koolidele jäätiseauhind Balbiinolt!

Lisaks loositakse kõikide osalejate vahel välja:

• 5x2 tasuta kinokinkepiletit Apollo Kino poolt.