Lauluvõistlus Puka Koolis 31. märts Puka Kool

Võistlus leidis aset telekonkursi "Tähtede lava" raames.

Meie kooli lauluvõistlus toimus 29. märtsil. Võistluse harjutusperioodist võtsid  osa  kokku 19 õpilast lasteaia ja kooli osast.  Mõned tublid harjutajad ei saanud kahjuks osaleda, kuna olid haiged.

Lapsed laulsid toredaid lastelaule ning ka Eesti pop-muusika klassika varamust  tuntud laule.

Žürii, kuhu kuulusid  Liia Sokkand, Marju Sarapuu, Enno Pung ja Sille Lõõndre, valis välja Otepää valla vooru  järgmised õpilased:

• Vanuseklass 7-9 aastased

Katriin Possul