Lisainfo õpilastele PCR- testimisele aja broneerimise kohta 08. november Puka Kool

1. Kui õpilase kiirtest on positiivne – lapsevanem/õpilane helistab PCR testile saatekirja saamiseks perearstile või perearsti nõuandeliinile 1220. Seejärel saab aja broneerida testimise kõnekeskuse telefonil 646 4848 ja veebilehel.
2. Kui õpilane on lähikontaktne ja soovib teha 4. päeval PCR testi -  lapsevanem/õpilane helistab testimise kõnekeskusesse telefonil 646 4848.
NB! Tegemist ei ole infotelefoniga, sealt saab ainult aega broneerida. Enne helistamist tuleks välja otsida lapse isikukood ja veenduda, et on teada, mis kuupäeval lähikontakt aset leidis.

Puka Kooli direktor

Margot Keres