Lugupeetud lapsevanemad! Vaktsineerimisinfo. 17. juuli Puka Kool

Valga Haigla on Valga maakonna suurima tervishoiuteenuse osutajana mures Valga maakonna elanikkonna madala COVID-19 vaktsineerituse pärast.

Meie kõigi järeltulijate parima hariduse saamiseks on vajalik taastada normaalne kontaktõppe maht koolides. Kontaktõpe saab jätkuda vaid aga kõrge vaktsineeritute taseme korral, mis aitab pidurduda viiruse levikut ja hoida ära koldeid kollektiivides. Oleme avanud COVID-19 vaktsineerimise aega Pfizer-BioNTech vaktsiiniga 26. juulil (200 aega) ja 6. augustil (400 aega), mis on eelkõige suunatud õpetajatele ja koolilastele alates 12. eluaastast.

Ootama kõiki koolilapsi alates 12. eluaastast ja neid õpetajaid, kes veel pole jõudnud end vaktsineerida 26. juulil ja 6. augustil kell 9.00-16.00 vaktsineerima Pfizer-BioNTech vaktsiiniga Valga Spordihalli (J. Kuperjanovi 36, Valga).

Vaktsineerimise sujuvaks korraldamiseks palume kasutada eelregistreerimist digiregistratuuris aadressil: digilugu.ee  või Valga Haigla AS registratuuri kaudu telefonil 766 5100.

Ootame rohket osavõttu selleks, et püsiksime terved!

Valga Haigla juhataja ja ravijuht

Ootame rohket osavõttu selleks, et püsiksime terved!

Valga Haigla juhataja ja ravijuht