Maal elamise päev 26. september Puka Kool

24. septembril 2022 toimus Otepää keskväljakul üleriigilise Maal elamise päeva raames sündmus „OHHOO, OTEPÄÄ!".

Otepää Keskväljak oli sellel päeval jagatud mitmeks alaks: hariduse ja noorte ala, spordi ala, ettevõtluse ala, kinnisvaramaakler, sotsiaalala, külatänav koos laadaga ja külakiired (erinevate elustiilitalude külastamine).  Toimus meelelahutuslik kultuuriprogramm.

Hariduse ja noorte alal sai näha ja kuulda kuivõrd sisukat tööd teevad lasteaiad ja noortekeskused. Koolid tutvustasid oma tugevusi ja eripärasid.