Osalemine "Otepää valla Tähtede Lava" võistlusel 31. märts Puka Kool

Puka Kooli laululapsed osalesid 23.03.24 lauluvõistlusel "Otepää valla Tähtede Lava".

Kõiki pilte näed SIIT LINGILT

Võistlusele eelnes prooviperiood ning võistlejad harjutasid palju, et laulud kõlaksid järjest paremini. Tegime hääleseade harjutusi, mikrofoniproove, harjutasime intonatsioonipuhtust, arutasime lavalise oleku ja emotsionaalse esituse detaile. Tegelesime laulude sisu tõlgendamisega ning põhjaliku vokaalse viimistlusega. Lauljad said teada, et ühe laulu esinemisküpseks saamiseks kulub palju aega ja tööd ning see on aluseks julgele esinemisele.

Igaüks, kes osales, oli tubli ning pidi ennast ületama mitmes mõttes. Esiteks oli laulu selgeks saamise nimel vaja palju pingutada ning esinedes tuli olla suure rahvahulga ja žürii ees julge, enesekindel, siiras ning ilmekas. Kes kordki on proovinud, teab, et see polegi nii lihtne! Kiitus visadele ja töökatele!

Tasuks saime osaluse kaunil kontserdil koos teiste Otepää valla toredate laululastega, publiku sooja vastuvõtu ning rõõmu muusika nautimisest. Kontsert toimus Otepää Kultuurimajas, mille kontserdisaali lava oli kaunilt dekoreeritud. Kohal oli ka helitehnik, kes aitas saada esitustele väga hea kõla.

Oli ilus ja innustav kogemus!

Suur tänu vanematele, kes olid toeks!

Pildid võistlusest: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.884354297035782&type=3

Auhinnalised kohad:

• Gregor Raudsepp I koht
  • Elina Puiestee II koht
  • Kelli Hensen III koht
  • Keiti Kerle Petter III koht

Muusikaõpetaja Sille Lõõndre

Kõiki pilte näed SIIT LINGILT

Oli ilus ja innustav kogemus!

Suur tänu vanematele, kes olid toeks!

Auhinnalised kohad:

• Gregor Raudsepp I koht