Otepää valla koolide mälumäng 08. märts Puka Kool

5. märtsil toimus Puka Koolis Otepää valla koolide mälumäng.

Meie kooli võistkond saavutas II koha. Meie kooli esindasid Sten Linde, Elin Hainsalu, German Ponder, Karl Kattel ja Rasmus Prii.

I koha sai Pühajärve Põhikooli võistkond.

Teemadeks olid: Eesti film (viimasel viiel aastal), pärimuskultuur, tegevusülesanne või museaalide tundmine, kirjandus, Otepää vald.

Küsimused koostasid Valga Turniiribridži ja Mälumängu Klubi esindajad, kes viisid ka mängu läbi.

I koha sai Pühajärve Põhikooli võistkond.