Uudised

Peakokk Puka Koolis 15. november Puka Kool

Peakokk Puka Koolis


Vaata pildigaleriid https://puka.edu.ee/galeriid/peakokk-puka-koolis

Sellel sügisel külastas 43 Eesti peakokka koostöös Maaeluministeeriumiga Eesti põhikoole. Peakokad viisid läbi kokandustunde ja kokkasid koos lastega ning tutvustasid toiduvalmistamise põhitõdesid.

Kaua oodatud projekt jõudis meie kooli 12. novembril ja selles osalesid 5. – 8. klassi tüdrukud. Kodunduse tunni viis läbi Siilisahvri peakokk Reimo Hannilo, kelle juhendamisel valmis neljal rühmal viis rooga: kõrvitsapüreesupp, ahjukala köögiviljadega, toekas pannileib, karask ja kamavaht marjadega. Hiljem maitsti ühiselt tehtud roogasid. Lemmikuks osutus ahjukala, mis oli imemaitsev ning valminud soola ja piprata. Peakokk Reimo Hannilo kiitis meie õpilasi tubli töö eest. Õpilased rääkisid, et selliseid õppepäevi võiks olla rohkem ning plaanisid koolis valminud toite ka kodus teha.

Täname suurepärast juhendajat peakokk Reimo Hannilot!

Raina Koort

Puka Kooli käsitöö ja kodunduse õpetaja

 

Vaata pildigaleriid https://puka.edu.ee/galeriid/peakokk-puka-koolis

Sellel sügisel külastas 43 Eesti peakokka koostöös Maaeluministeeriumiga Eesti põhikoole. Peakokad viisid läbi kokandustunde ja kokkasid koos lastega ning tutvustasid toiduvalmistamise põhitõdesid.

Kaua oodatud projekt jõudis meie kooli 12. novembril ja selles osalesid 5. – 8. klassi tüdrukud. Kodunduse tunni viis läbi Siilisahvri peakokk Reimo Hannilo, kelle juhendamisel valmis neljal rühmal viis rooga: kõrvitsapüreesupp, ahjukala köögiviljadega, toekas pannileib, karask ja kamavaht marjadega. Hiljem maitsti ühiselt tehtud roogasid. Lemmikuks osutus ahjukala, mis oli imemaitsev ning valminud soola ja piprata. Peakokk Reimo Hannilo kiitis meie õpilasi tubli töö eest. Õpilased rääkisid, et selliseid õppepäevi võiks olla rohkem ning plaanisid koolis valminud toite ka kodus teha.


Täname suurepärast juhendajat peakokk Reimo Hannilot!

Raina Koort

Puka Kooli käsitöö ja kodunduse õpetaja