Põhikooli lõpetamine 18. juunil 14. juuni Puka Kool

Puka Kooli põhikooli lõpetamine oli 18. juunil kell 14.00 Puka Kultuurimajas.

Pilte saad vaadata siit uudise juurest või pildigaleriist.

Koos kooli lipuga sisenesid pidulikule aktusele 9. klassi lõpetajad ja nende klassijuhataja Aime Soonvald. Lauldi Eesti Vabariigi hümni. Lõputunnistused jagas kätte direktor Margot Keres. Sel aastal lõpetas põhikooli 8 õpilast, sealhulgas 2 õpilast kiitusega. Sõnavõttudega esinesid vallavanem Jaanus Barkala, 8. klassi esindajad, lõpetajate esindajad ja klassijuhataja. Lauluõpetaja Sille Lõõndre juhendamisel kõlasid koolipere poolt südamlikud laulud.

Lõpetajad tänasid lilledega vanemaid ja õpetajaid. Aktuse lõppedes suunduti "Ukuaru valsi" meloodia saatel õue, kus õnnitleti ja tehti ühispilte.

Aitäh kõigile osalejatele ja aktuse korraldajatele!

Pilte saad vaadata siit uudise juurest või pildigaleriist.

Aitäh kõigile osalejatele ja aktuse korraldajatele!