Sinu käed päästavad elu 18. oktoober Puka Kool

Juba kümnendat aastat toimub Eestis elustamise teadlikkuse suurendamiseks oktoobrikuu teisel poolel  aktsioon „Sinu käed päästavad elu“. Puka Koolis käisid 18. oktoobril Tartu Kiirabi töötajad õpetamas elustamisvõtteid ja elustamisseadet AED. Samuti said õpilased tutvuda kiiirabiauto varustusega ja kuulmata ei jäänud ka sireen.

Elustamisoskuse väärtus on hindamatu – selle abil võib võita inimelu. Aitäh toredatele ja sõbralikele kiirabitöötajatele!