Sõbrapäev Puka Koolis 14. veebruar Puka Kool

14. veebruari hommikuks olid sõbrapäeva postkastid ääreni kaarte täis. Kastid olid väga kenasti kaunistatud - üks uhkem kui teine! Juba esimesel vahetunnil algas sõbrapäeva laat. Oli nii palju head laadakaupa, et igaüks leidis kindlasti endale midagi.

Teise tunni ajal käidi ja jagati sõbrapooliku mängu südameid. Südamemängu sõbrad said kokku kooli aatriumis, kus oli kõigile kas apelsin või mandariin ning tehti toredaid pilte sõbrapäeva seina taustal.

Õpilasesindus korraldas vahetundide ajal Kahhooti mänge ja pärast koolipäeva võimlas sõbramänge.

Oli väga sõbralik ja tore päev!

Oli väga sõbralik ja tore päev!