Viimase koolikella aktus 07. juuni Puka Kool

Viimase koolikella aktus põhikoolile toimus 25. mail 2021.a.

Traditsiooni kohaselt sisenesid saali 9. ja 1. klassi õpilased koos klassijuhatajatega. Peale 3. klassi laulu "Koolikell" sai sõna tervituseks kooli direktor Margot Keres. Järgnesid kontsert ja sõnavõtud. Elektroonilise tervituse saatis 9. klassi esimene klassijuhataja Mai Plaat, kes soovis õpilastele palju edu. Peale koolipere õnnitluste helistas Grete Luukanen enda klassile viimast korda koolikella.