Viimase koolikella aktus 25. mai Puka Kool

25. mail toimus koolis 9. klassi viimase koolikella aktus.

Peale 9. klassi sisenemist lugesid 8. klassi õpilased Lehte Hainsalu luuletuse "Puud annavad käest kätte tuult". Sellele järgnes koolijuhi Margot Kerese sõnavõtt. 3. klassi õpilased laulsid laulu "Unistus on saladus". Väga südamlik oli esimese õpetaja Marju Sarapuu tervitus koos 1. klassiga.

8. klass esitas ühisloominguna valminud laulu "Rongisõit". Lauluvideot saab vaadata SIIT.

9. klass tänas kõiki õpetajaid. Aktuse lõpus laulsid Angela Tomberg ja Elina Puiestee. Peale lillede andmist koolipere poolt helistasid viimast koolikella 9. klassi õpilased Kelly ja German. Klassi ühispilt tehti õues kooli kivi juures.