Veebruari kuuni toimub testimine 2 korda nädalas reeglina esmaspäeval ja neljapäeval 31. oktoober Puka Kool

Lp. lapsevanemad!
Vastavalt Haridus- ja teadusministeeriumi korraldusele algab kõigi õpilaste, õpetajate ja teiste koolitöötajate kiirtestimine, et pidurdada koolikollete teket ja nakatunud kiirelt avastada.

Tegemist on lapsesõbralike hõlpsalt õpilase enda poolt tehtavate kiirtestidega, mille tegemine on õpetaja juhendamisel kõigile jõukohane.

1.-12. novembril toimub testimine esmaspäeviti, kolmapäeviti ja reedeti.

Positiivse testitulemuse saanud õpilane läheb koju ja vanem broneerib aja perearsti kaudu PCR-testimisele.

Juhul kui vanem ei nõustu oma lapse testimisega, tuleb tal sellest kooli teavitada, nõustumise korral lapsevanemal midagi teha ei tule. Kui lapsevanem testimiseks luba ei anna, siis vaatamata sellele, saab haigustunnusteta laps koolis kontaktõppes jätkata.

Olge terved!

Margot Keres

Puka Kool

1.-12. novembril toimub testimine esmaspäeviti, kolmapäeviti ja reedeti.

Olge terved!

Margot Keres