Esimese koolipäeva aktus 02. september Puka Kool

Õppeaasta avaaktus toimus 1. septembril kell 9.00.

Puka Kooli 1. klassi õpilasi tõid aktusele 9. klassi õpilased. Direktor Margot Keres andis aabitsad seitsmele 1. klassi astujale. 1. klassi klassijuhatajana alustas Riina Lõhmus.

Tervitama oli tulnud Otepää vallavolikogu esimees Rein Pullerits, kes lubas, et järgmine õppeaasta algab uues koolimajas. Kooli vilistlane Raivo Nurmetu kinkis 1. klassile Sportlandi kinkekaardid.

Koolirahu lepingu luges ette Katariina Oolo, allkirjad lisasid veel 1. klassi õpilane Kaspar Everst ja kooli direktor. Süüdati ka koolirahu küünal.

Peale õnnitlemist lauldi koolilaulu. Koolikella esimesse koolitundi helistas 1. klassi õpilane Cristella Paks.

Ilusat kooliaasta algust!

Vaata pildigaleriid