Rändnäitus „Mikro-, makro- ja megamaailm“ 20. oktoober Puka Kool

Eelmisel aastal oli Puka Koolil 12 õpitoapäeva TÜ lektroitega. Tänu sellele, et andsime endast parima, saime kooli rändnäituse „Mikro-, makro- ja megamaailm“. See näitus tutvustab keerulist suuruste maailma. Näiteks miljon on alati olnud ühesuurune, aga meetri kohta ei saa sama öelda.

Näitus on väga populaarne nii vahetunni kui ka vastavate ainetundide ajal. Näiteks tegid 8. klassi õpilased näitust uurides endale keemia tunni raames konspekti.