Virtuaalne haridusmess "Vali nutikalt" 9. aprillil 30. märts Puka Kool

Valgamaa haridusmess „Vali nutikalt!“ toimub juba kaheksandat korda. Arvestades olukorda korraldame messi seekord veebis.

Otseülekanne toimub 9. aprillil kell 12.00-14.30 Facebookis Valgamaa Noorsootöökeskus Tankla lehel ja Tankla TV Youtube kanalil.

Mess on ka järelvaadatav.
Messile on oodatud kõik huvilised. Ootame osalema õpilasi, lapsevanemaid, õpetajaid ja õpihimulisi täiskasvanuid. Ülekande jooksul saab aktiivselt osaleda erinevates küsitlustes ja mängudes ning võita auhindu.

Messil osalevad gümnaasiumid, kutse- ja kõrgkoolid. Kokku tutvustame 20 õppeasutust. Messil esineb haridusminister sõnavõtuga, noored jagavad oma kogemuslugusid ning räägime ka karjääri valikust.

Messi korraldavad Europe Direct teabekeskus - Valgamaa, Valga Vallavalitsus, MTÜ Valgamaa Noorsootöökeskus Tankla, Valga Avatud Noortekeskus, Valgamaa Arenguagentuur, Noored Kotkad Valgamaa malev ning Kodutütred Valgamaa ringkond.

Mess on ka järelvaadatav.