Esimene koolipäev Puka Koolis 22. august Puka Kool

9. klassi õpilaste käekõrval tulid aktusele kuus esimese klassi koolijütsi, saatjateks 1. klassi juhataja Jane Everst ja 9. klassi juhataja Kadri Veider.

Rohkem pilte leiad SIIT GOOGLE DRIVE KAUSTAST.

Esimese lauluna kõlas Katriin Possuli esituses "Sügis". Sõna sai Puka Kooli uus direktor Tanel Meiel, kes andis 1. klassi astujatele kätte aabitsad. Tänati tööjuubilare ja allkirjastati koolirahu leping. Sõna sai ka vallavalitsue esindaja.

Lastekoori laulude saatel anti üle lilled kooliperelt ja vanematelt. Ühiselt lauldi ka Puka Kooli laulu. Kella esimesse koolitundi helistas 1. klassi õpilane Geethe Nääs. Õues kooli kivi juures tehti klassipildid.

Rohkem pilte leiad SIIT GOOGLE DRIVE KAUSTAST.